Kremowy, lepki śluz z pochwy podczas wypróżniania się - co może być przyczyną?

Dzień dobry. Moja ostatnia miesiączka zaczęła się 20 grudnia, skończyła po pięciu dniach. Moje cykle mają 31 dni, więc następnej miesiączki spodziewam się pod koniec tego tygodnia. Kilka dni po owulacji zauważyłam brązowe plamy na bieliźnie, później zauważyłam u siebie śluz brązowego koloru. Trwało to jeden dzień. Od tego czasu, czyli od około tygodnia przy każdym oddawaniu moczu i stolca, z mojej pochwy wydostaje się kremowy, lepki śluz. Zauważam go również w małej ilości na bieliźnie. Nigdy nie miałam śluzu po owulacji, nie w takiej częstotliwości. Po oddaniu stolca boli mnie delikatnie również podbrzusze. Czy to może być objaw jakiejś nieprawidłowości?

Szanowna Pani niestety nie potrafię pomóc z poziomu portalu, proszę udać się do ginekologa