Kremy do cery mieszanej

Jaki najlepie uzywac krem do cery mieszanej mam 25 lat i na czole widac zmarszki

Witam,
niestety krem nie usunie powstałych już zmarszczek.
Jest kilka metod ich leczenia nawet w Pani młodym wieku.
Sugeruję wizytę u lekarza medycyny estetycznej.
O zabiegach medycyny estetycznej może Pani poczytać:

https://www.facebook.com/drMariuszKaczorowski

Cera mieszana jet niestety cera problemową,do miejsc suchych powinno się stosować preparaty/kremy o działaniu typowo nawilżającym,a w partiach skóry przetłuszczającej się-takie które mają działanie regulujące i tonizujące.
pozdrawiam