Kremy do normalizacji skóry

Witam. Jakiego kremu mam używać do normalizacji skóry (żeby się nie wysuszała i nie przetłuszczała), jeżeli posiadam cerę suchą na policzkach i brodzie, a tłustą na nosie i czole.

Najlepiej byłoby stosować 2 oddzielne kremy: nawilżający na polczki i matująco- nawilżający na czoło i nos.Jeżeli chce Pan koniecznie ejdne krem to prosze szukac kremu do cery mieszanej np.Tolpa.

Witam serdecznie,
polecam specjalny krem dla skóry mieszanej, np. Tołpa Dermo man matujący krem-żel nawilżający lub L'oreal Man Expert Hydra Energetic aqua-żel. Zwykle są to produkty o lekkiej konsystencji, które nie przeciążają skóry i dodatkowo nawilżają.

Pozdrawiam,
ES