Krew i ból podczas stosunków

Witam! Gdy pierwszy raz kochałam się z moim chłopakiem odczuwałam lekki ból ale krwi żadnej nie było. Po paru stosunkach przy jednym z kolejnych pojawiła się krew od razu po wsadzeniu członka. I wczoraj po miesiącu czasu zdecydowaliśmy się kochać się znów i krew ponownie się pojawiła. Co to może być? Raczej nie ciąża bo zawsze jesteśmy zabezpieczeni i miesiączki mam normalne. Co to jest ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie podczas lub po stosunku może być spowodowane nadżerką. Inną przyczyną może być podrażnienie spowodowane np. niewłaściwym nawilżeniem. Jeśli problem będzie się powtarzał to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.