Krew na bieliźnie po stosunku

Witam.Mam 18 lat i 8 dni temu wyłożyłam,po stosunku zauwazylam krew na bieliznie nie bylo duzo takie plamienia byla czerwona i ciemna,po 2 dniach byla rozowa w 4 dniu zaczela byc brazowa.Nic mnie nie boli tylko swedzi mnie dodam ze zaczęłam wczesne wspolzycie mialam 13 lat i nadal ten sam partner boje sie ze moze byc to cos powaznego a mialam wczesniej pomiedzy miesiaczkami takie plamienia ale trwaly max 2 dni nie stosuje antykoncepcji do ginekologa nie mam jak sie dostac a nie to nadal trwa

Witam. Krwawienie pojawiające się bezpośrednio po stosunku może być wynikiem obecności nadżerki szyjki macicy czy stanów zapalnych narządów rodnych. Konieczna jest wizyta u specjalisty ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.

Wymaga Pani konsultacji ginekologa- wykonania m.in. badania cytologicznego. Przypominam że takie badanie należy wykonywać regularnie co rok po rozpoczęciu współżycia. Należy też ocenić wydzielinę w pochwie i ewentualnie podjąć leczenie.