Krew po masturbacji

Mam 18 lat. Po dosyć głębokiej masturbacji nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, lecz po dwóch dniach od tego momentu zauważyłam lekkie plamienie (tzn.krew). Nie jest to okres, ponieważ jestem już po. Czy może to oznaczać pęknięcie błony dziewiczej czy coś innego?

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Głeboka masturbacja może naruszyć błonę dziewiczą i w związku z powyższym są możliwe widoczne ślady krwi.
Jednak nie dzieje się to z dwudniowym opóźnieniem.
Ważne jest czy oprócz śladów krwi zauważyłaś jeszcze jakieś inne objawy?
Oczywiście w celu upewnienia się, że wszystko jest w porządku powinnaś udać się na badania ginekologiczne.

Serdecznie pozdrawiam,
Magdalena Boniuk