Krew po oddaniu stolca u 27-latki

Mam bardzo krępujący problem. Jakiś czas temu zauważyłam krew na papierze toaletowym po oddaniu stolca, jednak do dzis nie powtórzyło sie to. Krew wyglada jakby leciała z "zewnątrz", jest jej mało, ale jednak. W stolcu nie zauważyłam krwi. Do tego mam białe krostki w okolicy odbytu. Co to moze byc? Czy to grzybica? Powinnam sie martwić?

Trudno z takiego obrazu coś wywnioskować, bo jest szczątkowy i niespecyficzny. Powinna Pani wykonać badania (morfologia, badanie kału) najlepiej zlecone przez lekarza, który Pania zbada i zbierze wywiad. Bez tego w internecie ciężko o diagnozę. Objawy te mogą świadczyć o różnych schorzeniach, bądź są tylko pojedynczym incydentem. Grzybica to raczej nie jest.