Krew po pettingu

Od jakiegoś czasu postanowiliśmy z dziewczyną uprawiać petting. Po jednym z nich, pojawiła się niewielka ilość krwi. Czym może to być spowodowane?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Krew może pojawiać się z powodu zbyt intensywnych pieszczot. Wnętrze pochwy jest bardzo wrażliwe, a błona wyściełająca jest delikatna. Dlatego powinien Pan być bardzo delikatny i starać się, by nie skaleczyć partnerki, np. zbyt długimi paznokciami. Pana partnerka powinna ten problem skonsultować z lekarzem ginekologiem, ponieważ krwawienie może być również wynikiem stanu zapalnego.

Pozdrawiam