Krew po pettingu a możliwość ciąży

Witam! W niedziele po raz pierwszy uprawialem z dziewczyna petting, przy czym rano dokonywalem masturbacji z orgazmem, nie umylem rąk, ale też nie były całe w spermie, właściwie starałem się jej unikać, wieczorem (do wieczora nie myłem rąk) wsadziłem palce swojej dziewczynie i po chwili zabawy zauważyliśmy krew, doszło do rozdziewiczenia. Pytania mam dwa: Czy mozliwe jest że zaszła w ciąze Jest juz sroda, a dziewczyna nadal krwawi, nie ciągle, ale jak rano wstaje to zauwaza krew. Prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Po drugie opisane plamienie jak najbardziej może być konsekwencją przerwania błony dziewiczej i powinno wkrótce ustąpić. Gdyby się tak nie stało, sugeruję konsultację ginekologiczną.