Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 1 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krew po stosunku i jak zabić plemniki?

Witam! Uprawialiśmy sex z chłopakiem no i pyk przez uwage zlał sie we mnie. Poszłam wiec po paru minutach oddać mocz i zauważyłam że sikam razem z krwia. Czy to normalne ? No i po dwoch godzinach przemyłam dokładnie pochwe zimna woda w srodku . Czy to zabiło plemniki? Czym mozna zabic plemniki ?
KOBIETA ponad rok temu

Bóle menstruacyjne

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Niewielkie krwawienie po stosunku może się zdarzyć. Być może doszło do uszkodzenia nabłonka pochwy w trakcie seksu. Jeśli jednak zdarza się ono po każdym stosunku powinna zgłosić się Pani do ginekologa. Przepłukanie pochwy wodą nie zabija plemników. Skutecznym zabezpieczeniem przed ciążą jest stosowanie antykoncepcji - mechanicznej - np. prezerwatywa lub hormonalnej - środki antykoncepcyjne, wkładki domaciczne, itd. Odradzam stosowanie jakichkolwiek "metod zabijających plemniki" które można znaleźć w internecie, gdyż są one nieskuteczne i mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0

Wykonane przez Panią zabiegi nie mają żadnej wartości antykoncepcyjnej. Zadaniem antykoncepcji jest zabezpieczanie przed a nie po.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy