Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krew po stosunku i jak zabić plemniki?

Witam! Uprawialiśmy sex z chłopakiem no i pyk przez uwage zlał sie we mnie. Poszłam wiec po paru minutach oddać mocz i zauważyłam że sikam razem z krwia. Czy to normalne ? No i po dwoch godzinach przemyłam dokładnie pochwe zimna woda w srodku . Czy to zabiło plemniki? Czym mozna zabic plemniki ?
KOBIETA ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Niewielkie krwawienie po stosunku może się zdarzyć. Być może doszło do uszkodzenia nabłonka pochwy w trakcie seksu. Jeśli jednak zdarza się ono po każdym stosunku powinna zgłosić się Pani do ginekologa. Przepłukanie pochwy wodą nie zabija plemników. Skutecznym zabezpieczeniem przed ciążą jest stosowanie antykoncepcji - mechanicznej - np. prezerwatywa lub hormonalnej - środki antykoncepcyjne, wkładki domaciczne, itd. Odradzam stosowanie jakichkolwiek "metod zabijających plemniki" które można znaleźć w internecie, gdyż są one nieskuteczne i mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0

Wykonane przez Panią zabiegi nie mają żadnej wartości antykoncepcyjnej. Zadaniem antykoncepcji jest zabezpieczanie przed a nie po.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy