Krew podczas oddawania kału i bóle podbrzusza

Mam 23 lata i mam problem. jeden: Ostatnimi 2 miesiącami tylko na papierze toaletowym widziałam plamki czerwonej krwi (kał jest normalny) do tego ostatni miesiąc mam problemy z załatwianiem (ale niema nic wspólnego z twardym kałem bo jak już uda mi się po modlitwach załatwić to normalnie) ostatnio pojawiły się też boleści podbrzusza i ala wysypka i ala znamię w miejscu intymnym. Nie wiem czy można to ze sobą wiązać ale proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam1
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane chorobą hemoroidalną. Nie można wykluczyć innych zaburzeń. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Lek. Jacek Ĺawnicki

Serdeczenie witam,
najczęściej tego typu objawy są spowodowane chorobą hemoroidalną. Ale, nigdy nie należy ich lekceważyć.
Aby mieć pewność, iż mamy do czynienia tylko z hemoroidami, porponowałbym zgłoszenie sie do specjalisty proktologa z wykonaniem badania rektoskowego (badanie niebolesne, małoinwazyjne, wymaga niewielkiego przygotowania.
Z poważaniem, dr. Wojciech Kawiorski