Krew podczas oddawania moczu po miesiączce

Witam...Mam pytanie miesiączke dostaje regularnie co 27 dni teraz też tak miałam i kilka dni po miesiączce jak oddawałam mocz i wycierałam na papierze była krew tak trochę z dwa razy tak tylko było lecz na bieliznie nie było plamienia,tylko przy podcieraniu lecz po godzinie to przeszło,pierwszy raz takie coś mialam.Czy możliwe,że to jakieś resztki z miesiączki?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Nie wykluczone, że po przeprowadzaniu z Panią wywiadu i ewentualnego badania będzie konieczne wykonanie innych badań ( np badania ogólnego moczu celem wykluczenia patologii w układzie moczowym). Jest to mało prawdopodobne, żeby to była miesiączka. Pozdrawiam