Krew podczas pettingu

Podczas pettingu, pod sam koniec, mój chłopak miał na palcu krew pomieszaną ze śluzem. Co się mogło stać?

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Niestety podane informacje są zbyt skąpe, żeby podać przyczynę tego zdarzenia.

Najbardziej prawdopodobne jest, że Państwa kontakt płciowy miał miejsce tuż przed Pani miesiączką, i stwierdzona krew jest krwią miesiączkową.
Druga możliwość jest taka, że doszło do mechanicznego uszkodzenia bądź ściany pochwy bądź tarczy szyjki macicy.
Nie napisała Pani czy jest nadal dziewicą, jeśli tak to kolejną możliwością jest uszkodzenie błony dziewiczej w wyniku kontaktu.
Inne przyczyny również są możliwe, ale nie będę ich wymieniać.

Niezależnie od możliwej przyczyny (no może poza pierwszym dniem miesiączki) proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa w celu zbadania i zebrania odpowiednich wywiadów. Przydałoby się pobrać materiał do badania cytologicznego, a także wykonać badanie ultrasonograficzne narządu rodnego.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.