Krew podczas rannego oddawania stolca u 61-latki

witam mam 61 lat . 25 lat temu operacjai usuniecia żylaków .10 lat temu kolanoskopia -wszystko było ok[mamusia miała nowotwór jelita grubego-profilaktykcze badaniepo50 r.z wykluczeniem dziedziczenia ].od czas do czasu podczas rannego oddawania stolca zauważyłam na papierze krew 9 .brak zaparć,i bólu brzucha i pieczenia, mam wzdęcia stolec oddaje 3-4 dziennie są normalne ,. dieta lekkostrawna[ jabłka ,śliwki suszone owsianka kasza jaglana ryby mało mięsa warzywa woda warzywa co robić .

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest wykonanie badania kolonoskopowego. Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po bezpośrednim badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.