Krew podczas stosunku w trakcie stosowania pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

witam, od prawie dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya ( to moje pierwsze opakowanie, zaczęłam w pierwszym dniu miesiączki) i mam problem, otóż pojawiło się krwawienie w trakcie stosunku, a teoretycznie miesiączka mi się skończyła, bo w ciągu dnia nie krwawiłam wcale, tylko w trakcie stosunku pojawiała się krew, mimo że nic mnie nie bolało.

Rozumiem, że tabletki przepisał Pani ginekolog po uprzednim zbadaniu i że wszystko było dobrze.
Plamienia podczas pierwszego opakowania antykoncepcji zdarzają się większości pacjentek.
Proszę spokojnie zażywać do końca opakowania i obserwować te objawy w kolejnych cyklach.