Krew podczas wydmuchiwania nosa a problemy z tarczycą

Jestem po oper. usun. lew. płata tarc. i częś. praw. pł. tarczycy. Biopsja podczas badan kontrol/ przed operacją wykazała podejrzenie nowotworu pęcherzykow. guzków płata lew.Operacja wykluczyla nowotwór-wynik:wole guzowate tarczycy. Zostawiono mi część płata prawego z guzkami. Operacja w maju 2013.Przyjmuję euthyrox 0,75. Ostatnio gdy siąkam w chusteczkę to zawsze pojawia mi sie krew. Ostatnie moje badanie: FT4 II gen.15,12 pmol/l TSH III gen.0,33mlU/l z 16.01.14 TSH III gen.0,10mlU/l z 21.07.14

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy udać się do endokrynologa, gdyż wartości TSH są za niskie. Krew podczas wydmuchwiania nos może być spowodowana kruchością naczyń, lub innymi przyczynami, dlatego proponuję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam