Krew podczas wypróżnienia

Witam, dzisiaj przy wyproznianiu sie, gdy sie podcieralam zauwazylam dosc duzo krwi na papierze toaletowym. W muszli zauwazylam ze cala woda jest czerwona i troche sie przerazilam. Co to moze byc? Nie mialam zaparcia poczulam tylko troche bolu przy parciu... wstyd o takich rzeczach pisac ale mam nadzieje ze ktos mi udieli odpowiedzi.

Witam,
być może doszło do pęknięcia hemoroidów wewnątrz odbytu.
W aptekach dostępne są liczne preparaty czopków na tego typu dolegliwości, które powinny Pani pomóc.
Jeżeli problem nawróci - proszę zgłosić się do swojego lekarza POZ, który Panią odpowiednio pokieruje.

Pozdrawiam