Krew podczas wypróżnienia po leczeniu hemoroidów

Witam! Jakiś czas temu miałam hemoroidy, brałam tabletki oraz czopki i maść i objawy ustąpiły. Byłam na wizycie u chirurga i robił mi badanie per rectum i jeszcze jakieś tylko nie pamiętam jak je nazwał. W każdym razie powiedział, że wszystko jest ok i nie widzi nic niepokojącego. Tydzień po wizycie znowu zauważyłam podczas wypróżniania krew. Czy powinnam ponownie udać się do specjalisty czy może przyczyny tej krwi mam szukać gdzie indziej? Pozdrawiam

Witam
Prawdopodobnie ma Pani szczelinę odbytu. Niestety leczenie jest inne jak w przypadku żylaków odbytu, dodatkowo dochodzi też odpowiednia dieta. Proszę udać się na wizytę do chirurga proktologa

Z poważaniem
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirugi ogólnej i onkologicznej