Krew podczas wypróżnienia u 8-latka
moje dziecko ma 8 lat jest po 2 kalonoskopiach, gastroskopii, tomografii, scentriografi, tomografii z kontrastem badania nic nie wykazały.Badania miał z powodu silnego krwawienia przy wypróżnianiu, krew miała kolor smolisty badania badania wyżej wymienione nic nie wykazały.Ostanio robiliśmy następne między innymi na krew utajonom w kale wynik był pozytywny, co to oznacz?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Pozytywny wynik oznacza obecność krwi utajonej. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.