Krew, ropa lub śluz w kale

Witam, we wrześniu miałam biegunki z krwią (przez okolo 4dni). Od tamtej pory załatwiam się normalnie, co 2-3 dni (tak jak kiedyś) ale w kupie znajduje się świeża krem, ropa i/lub śluz. Czuję się lekko osłabiona. Zauważyłam że po wypiciu kawy z mlekiem muszę natychmiast się załatwić. Obecnie czekam na kolonoskopię (11 stycznia) ale martwię się bo nie wiem co to może być i co mam z tym zrobić. 3 lekarzy olało moje problemy bo uważają że to jest nieodpowiednia dieta. Mam 22 lata, waga 54kg, wzrost

Aleksander Ropielewski

Objawy jakie Pani opisuje nie mogą być lekceważone i wymagają ustalenia przyczyny. Powodem może być infekcja (bakteryjna lub pasożytnicza). Warto wykonać badanie bakteriologiczne kału oraz testy seroloiczne w kierunku lambliozy.