Krew w kale i ból brzucha w podbrzuszu

Witam, od jakiegos czasu mam bol brzucha w lewym podbrzuszu i dzisiaj zauwazylem krew na papierze toaletowym. Z toalety korzystam 4/5 razy dziennie. Od dluzszego czasu mam bardzo rzadkie stolce,przyklejace sie do toalety, cos jakby biegunka. W badaniu krwi wyszlo za malo neutrofili 2,32 a norma od 2,50. Oraz za duzo limfocytow, 48 a norma do 45. Boje sie o raka jelita grubego. Prosze o pomoc. Czy te objawy i wyniki badan sa niepokojace ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają pogłębienia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.