Krew w macicy i problem z gojeniem po nacięciu krocza

Witam, jestem 5 miesięcy po porodzie siłami natury. Ostatnia cytologię miałamw2,5 roku temu. Bezpośrednio po porodzie byłam łyżeczkowania. Rana po nacięciu krocza nie goiła się dobrze, 4 tygodnie po porodzie byłam na wizycie kontrolnej, to samo tydzień później. Od tej wizyty dostałam dwa razy niewielkie plamienia krwią. Miałam bardzo duże upławy, nie krwiste. Zgłosiłam się do lekarza, znalazł krew w macicy. Co to może oznaczać?

Niestety pojęcie krwi w macicy nie jest zbyt konkretne, może wracać Pani cykl miesiączkowy i stąd krew, albo mogą to być resztki po porodzie - przerośnięta jeszcze błona śluzowa jamy macicy