Krew w macicy w 8 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 8tyg ciąży. Beta hcg 89888. Dziś zobaczyłam trochę krwi w macicy, która nie wypływa na zawnatrz. W dodatku piersi w ogóle nie są obrzmiale i nie bolą ani nic. Co się dzieje?

Szanowna Pani, krew w macicy uwidacznia się w badaniu USG, lekarz który to badanie przeprowadził na pewno powiedział Pani o dalszym postępowaniu