Krew w moczu po stosunku bez zabezpieczenia

Witam , dwa dni temu uprawiałam sex ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia po raz pierwszy . Od wczoraj wieczorem sikam z krwią w moczu, przy czym odczuwam ból. Boję się bardzo i nie wiem co zrobić... Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po takich objawach ? Dodam, że na 75% były to dni niepłodne. Co mi może być? Pomóżcie? Czy to ciąża?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Plamienie może być wynikiem defloracji lub krwawienia kontaktowego powstałego w wyniku stosunku. Ciąża także jest prawdopodobna ze względu na brak zabezpieczenia. Proponuję wykonać test ciążowy w 14 dniu po stosunku.