Krew w plwocinie, gorączka i drgawki

Witam wszystkich, bardzo zależy mi na szybkiej pomocy. Przez jakieś 3 tygodnie plułem krwią ale tylko wtedy gdy wchodziłem wieczorem do gorącej wody, może z 3-4 razy zdarzyło mi się pluć krwią w ciągu dnia. Zrobiłem badania w krwi przychodni ale wyszły one prawidłowo Plucie krwią ustało całkowicie Teraz natomiast złapała mnie w nocy gorączka i drgawki, już drugi dzień siedzę osłabiony w domu, kaszlę, boli mnie gardło (to już w sumie od dłuższego czasu) i mam chrypę, dość mocną Proszę o pomoc :(

Mikołaj Cyganok

Witam! Każdy epizod krwioplucia powinien budzić niepokój i zostać niezwłocznie skonsultowany z lekarzem, który Pana zbada, zbierze wywiad i prawdopodobnie skieruje na dalsze badania. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. W każdym wypadku warto wykonać RTG klatki piersiowej, jeżeli jeszcze nie było wykonane.