Krew w ślizie po owulacji

Witam . Ostatnimi czasy rozlegulowaly mi sie cykle miesiaczkowe i kontrolnie bylam u p.ginekolog w 21dniu cyklu, zrobila usg i stwierdzila,ze pecherzyk za chwile bedzie pekac i ze mam sie nie martwic i poczekac 2tyg na miesiaczke. Moje zapytanie kieruje o niepokojacy mnie objaw. Po owulacji w sluzie mialam troche krwii w 3/4 dni po niej. Co to moze oznaczac? Zaznaczam,ze ciaza jest mozliwa. Kiedy powinnam wykonac test i jaki? 5tego ide na badanie tomograficzne.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może było krwawienie implantacyjne. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi dzisiaj i powiedzieć o wyniku i możliwości ciąży w pracowni tk