Krew w stolcu a bolesność brzucha

Mam 19 lat , od pewnego czasu zauwazylem swierza krew w kale w malych ilosciach na sciankach male czerwone plamki , ogolnie kal mam brazowy czasem boli mnie brzuch przy pepku z prawej a czasem z lewej . bol jest dziwny zaboli i przestaje , rowniez przy oddawaniu moczu mam rwanie po prawej stronie pepka jakby skurcz taki , wyniki krwi dobre usg nic nie wykazalo mialem rowniez gastroskopie rowniez nic nie wykazala , jestem bardzo nerwowa i lekowa osoba , czy to cos powaznego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie. Być może są to hemoroidy.