Krew w stolcu a odpowiednie działania

Witam zauważyłem problem w kale zauważyłem świeża jasno czerwona krew na samym początku nie wiele lecz dzisiaj było jej dużo mam też problem z załatwianiem się ciężko jest ostatnio zgaga oraz częste odbijanie się jestem ciągle blady oraz chudy i naprawde nie mam pojęcia co ze mną jest proszę o pomoc dziękuję

Aleksander Ropielewski

Bladość i słabość moga wynikać z anemii spowodowanej krwawienie. Odnośnie przyczyny krwawienia z dolnego przewodu pokarmowego bez przeprowadzenia badania mogę jedynie powiedzieć, że najczęstsza przyczyna sa hemoroidy. Na pewno konieczny jest kontakt z lekarzem.