Krew w stolcu i swędzenie odbytu a nieskuteczne leczenie Helicobacter pylori

Witam wykryto mi helicobacter mialem kuracje 3antyb rano i wieczorem przez 7dni po 3tyg powtorzylem badanie kuracja nie przyniosla efektow do tego od wczoraj pojawila mi sie krew w stolcu co to znaczy juz wczesniej jak i teraz strasznie swedzi mnie odbyt i musze czasami sie tam podrapac nie wytrzymuje tego pozniej mnie piecze i leci lekko krew mialem roviana tez kolonoskopie nic nie wykazala helicobacter wykazano gastroskopia co robic dalej mam tego dosyc i ten bol brzucha i parcie na stolec

Prawdopodobnie ma Pan szczelinę odbytu. Proszę udać się do specjalisty proktologa.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg