Krew w stolcu i wodniste stolce ze śluzem

Dzień dobry mam 4 miesięcznego syna wpierw w jego kupce były ślady krwi i wynik na krew utajona wyszedł pozytywny a teraz cały czas ma wodniste stolce ze śluzem zwraca i ma cały czas czerwona i wysuszona skórę

Milena Lubowicz

Objawy te mogą wskazywać na alergię pokarmową. Nie podaje Pan wielu danych, m.in. jak dziecko jest karmione, więc radzę udać się do pediatry, który ma możliwość dziecko zbadać oraz zna dokładny wywiad.
Pozdrawiam