Krew w stolcu po kolonoskopii

Witam! Mam 33 lata i jestem kobietą. Co jakiś czas(raz w kwietniu, dwa dni w czerwcu i dzisiaj znowu....) zauważam krew w stolcu. Stolec jest wtedy raczej luźny, a krew "świerza". Czuję spory dyskomfort i ból w podbrzuszu i ogólnie jest mi niedobrze i nie mam siły. Dodaj, że w styczniu miałam robioną kolonoskopię i było wszystko ok (przed kolonoskopią nie miałam tych krwawień...). Dziękuję za odp. i pozdrawiam!

Marta Mielniczuk

Podane przez Panią objawy mogą wynikać z wielu przyczyn, aby postawić diagnozę powinna Pani udać się na wizytę do lekarza POZ, potrzebne jest z pewnością badanie. Pozdrawiam