Krew w stolcu po perforacji żołądka - czy powodem może być alkohol i używki?

Miałem perforacje żołądka pod koniec lipca tego roku nie kłamać się nie oszczędza się z alkoholem i uzywkami dostałem krwawienie podczas stolca i jest luźny co to może oznaczać

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.