Krew w stolcu u 22-letniej kobiety

Witam, Jestem 22 letnią kobietą. Dziś rano zaskoczył mnie nie miły incydent. Podczas wypróżniania zauważyłam, że w stolcu jest żywa czerwona krew , która była dosłownie w stolcu , a nie kapała z odbytu jak w przypadku żylaków. Co bardzo mnie zaniepokoiło. Miałam w przeszłości takie incydenty, że krew wydobywała się bezpośrednio z odbytu. Udałam się z tym do proktologa i nie mam żylaków tylko poprostu cienką błonę która przy wyprożnianiu lekko pęka i stąd ta krew. Ale skąd ta w stolcu ?

Milena Lubowicz

Krew w stolcu zawsze jest objawem niepojącym, także radzę udać się do lekarza rodzinnego gdyż myślę, że koniecznie będzie wykonanie badań dodatkowych.
Pozdrawiam