Krew w stolcu u 23-letniej osoby

Witam, mam 23 lata i posiadam mały problem( do tej pory nie występował ) a mianowicie podczas oddawania stolca zaobserwowałem świeżą krew. mam tak od kilku dni i nic z tym nie robie bo mam takie wrażenie że jak bym sobie w środku przy samym wylocie coś rozciął. Proszę o jakieś porady na co dzień trenuje, odżywiam się również zdrowo, może to stres? obecnie mam cięzkie czasy studiuje( sesja), pracuje i trenuje .

Witam, proszę zgłosić się na początek do lekarza POZ. Takich objawów nie można lekceważyć, proszę nie wstydzić się i pójść po pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Napięcie psychiczne może powodować różnego rodzaju zmiany w organizmie. Warto zgłosić się z tym problemem do lekarza rodzinnego, który skieruje panią na właściwe badania. I zapewne da skierowanie do gastrologa. Z praktyki życiowej: jeśli długo się siedzi na pupie, mogą pojawić hemoroidy. W aptece znajdzie pani odpowiednie kremy czy kremy. Najlepiej, aby zdiagnozował je gastrolog lub lekarz rodzinny. Pozdrawiam