Krew w stolcu u 9-letniego dziecka

Witam serdecznie!Moja dziewięcioletnia córka załatwiła się z krwią. była to dość duża ilość jasnoczerwonej krwi.Córka nie ma zaparc ani kłopotów z wypróżnieniem nie skarzy sie tez na bóle brzucha.Obejrzałam odbyt i nic tam nie zauważyłam niepokojącego.Około pół roku temu też się jej to zdarzyło. Kolejne wypróżnienia były bez krwi. Niepokoję się co to może być.Uprzejmie proszę o odpowiedz i naprowadzenie co dalej robić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u pediatry. Krew w stolcu jest zawsze objawem alarmującym.

Pozdrawiam.