Krew w ustach u palacza

Witam, chciałem zapytać o pewną rzecz która bardzo mnie nie pokoi. Dzisiaj rano w drodze do pracy poczułem smak krwi w ustach. Okazało się, że wyplułem jej całkiem sporo. Nie była to napewno krew z wargi, dziąsła ani przegrody nosowej choć była swieża Po kilku minutach wszystko wróciło do normy. Dodam, że mam 25 lat i palę papierosy w małych ilościach. W tamtym roku stwierdzono u mnie przepukline rozworu przełykowego (gastroskopia) W grudniu 2013 r. miałem robione RTG klatki piersiowej

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecic odpowiednie postępowanie. Sądzę, że konieczne jest wykonanie bronchoskopii oraz gastroskopii.