Krew z odbytu, częste oddawanie moczu, ból brzucha, wypryski i śluz z pochwy a ciąża

OM 6.12 cykle 26 dniowe okolo 16 -17 dnia cyklu delikatne plamienie j.czerowny kol. Od tego czasu bóle brzucha jak na okres okresu brak jedynie od wczoraj zaczęłam plamic delikatnie na wkladce ale przy każdym podcieraniu jest krew na papierze oprócz tego czeste oddawanie moczu wypryski i dużo sluzu z pochwy czy to może byc ciąża co z tym plamieniem od wczoraj W domu mam luteine ale tez karmie 2 latke piersia apteki zamkniete lekarz za 1,5tyg co robic czy to ciaza czy ta krew jest niebezpieczna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce dla pacjenta. Inną przyczyną nieprawidłowego krwawienia mogą być zaburzenia hormonalne czy zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.