Krew z odbytu po stosunku analnym

Witam, jestem gejem i ostatnio uprawiałem sex analny ze swoim partnerem. Po pewnym czasie po stosunku (jakaś godzina) zorientowałem się że cieknie mi krew z odbytu. Było jej dość sporo (dałoby radę pokryć całą chusteczkę higieniczną). Dzisiaj (dzień po incydencie) krew mi już nie cieknie, ale przy wypróżnianiu pojawia się krew. Co robić? Bardzo się boje? czy to przejdzie "samo"? Tylko nie straszcie mnie lekarzem....

Lek. Tomasz Budlewski

W czasie stosunku mogło dojść do uszkodzenia struktur okolicy odbytu. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proszę udać się do chirurga lub lekarza POZ.