Krew z okolic odbytu podczas oddawania stolca

Witam,po załatwieniu się, przy drugim podcieraniu zobaczyłam smuge krwi na papierze.Podtarłam się w tym miejscu jeszcze raz(przy rowku)i na papierze był mały ślad świeżej czerwonej krwi, delikatnie szczypało w tym miejscu, teraz lekko swędzi.Lekarz po badaniu per rectum powiedział, że nic nie widzi i przepisał mi cyclonamine.Teraz mam okres i nie wiem czy sie to powtarza.Oglądałam stolec na papierze, był normalny ale było na nim troche śluzu, raz brązowego raz jaśniejszego, boje sie..

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie poczekać do zakończenia okresu i wtedy zobaczyć. Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa/proktologa mogą to być żylaki odbytu lub szczelina odbytu.