Krew zamiast kału i utrata wagi u 25-latka

Witam mój mąż (25 lat) od 2 dni wydala krew zamiast kału, stolca nie ma. Nie występują u niego objawy hemoroidów tj. swędzenie pieczenie okolic odbytu. Nie odżywia się on zdrowo i bardzo często ma biegunki, schudł 5kg w ciągu 2 miesięcy chociaż się nie odchudza. Czy to coś niepokojącego.

Milena Lubowicz

Opisane objawy są bardzo niepokojące, świadczą o aktywnym krwawieniu, najprawdopodobniej z jelita grubego. Proszę bezzwłocznie zgłosić się na izbę przyjęć pobliskiego szpitala.
Pozdrawiam