Krew ze śluzem po stosunku bez zabezpieczenia

witam miałam przez 5 tygodni polog i po 1 dniu przerwy dostałam 1 miesiaczke po pologu i ptaotem wspolzylam z mezem bez zabezpieczenia i wszystko poszlo do pochwy i na drugi dzień zaczela mi leciec krew ze sluzem a później sluz brązowy co to może być
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Krwawienie najprawdopodobniej jest skutkiem mechanicznego podrażnienia, nie do końca jeszcze wygojonych struktur. Gdyby sytuacja się powtórzyła należy skontaktować się z ginekologiem.