Kropelki odchudzające podczas karmienia piersią

Witam mam takie pytanie Jestem mama 8 mies synka i zostalo mi kilpa kg do zrzucenia Karmie piersia i od porodu nic nie ubylo Slyszalam o kropelkach odchudzajacych z Herbapolu Czy karmioa moge pic wode z takimi kropelkami Pozdrawiam mama Antosia

Jak długo karmi Pani piersią nie powinna Pani przyjmować żadnych preparatów odchudzających, gdyż ich składniki mogą przenikać do mleka i wpływać na metabolizm organizmu dziecka, dla którego może to być bardzo niebezpieczne. Proszę spokojnie poczekać aż przestanie Pani karmić, wraz ze spadkiem prolaktyny we krwi organizm zacznie zrzucać samoczynnie zbędne kilogramy (podczas karmienia organizm ma tendencję do utrzymywania "rezerwy" która zanika po zakończeniu karmienia i wyrównaniu hormonalnym organizmu). Jeżeli po zakończeniu karmienia nie będzie Pani widziała żadnych rezultatów postępowania dietetycznego, wtedy można ewentualnie pomyśleć o wspomaganiu odchudzania za pomocą suplementów diety.