Kropki na nodze a niewydolność nerek

Witam Pana Dr mam takie pytanie Choruje na nerki mam niewydolność nerek i od 5 dni pojawiły mi się czerwone kropki na prawej nodze i pare kropek na lewej ręce. Są małe wyglądają jak potówki i okropnie swędzi miałam już odre czym takie coś smarować czy to może być od płynów

Szanowna Pani bez badania nie potrafię pomóc, proszę udać się do lekarza rodzinnego