Krosta na policzku od 3 lat

3 lata temu, na prawym policzku wyszła mi krosta - jakby pod skórą. Czerwona, wielkości kilku milimetrów. Od tego czasu raz blednie, raz wzmacnia się - czasem nawet znika. Gdy dotykam tego - czuję leciutki ból. Wygląda jak pryszcz tylko bez ropy, no i jest już tyle czasu. Co to może być?

Prawopodobnie zmiana zastoinowa po przebytym stanie zapalnym-raczej sama się nie wchlonie-proponuję pokazac dermatologowi,czasami można takie zmiany usunąc laserem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl