Krosta na sutku - czy to coś poważnego?

Witam.

Dzisiaj zaczął mnie boleć lewy sutek. Po powrocie do domu zobaczyłem dość sporą białą krostę na sutku. Krosta boli przy dotyku. Sutek nie. Jest biała. Wycisnąć się nie da. Jutro prawdopodobnie wybiorę się do lekarza rodzinnego. Myślę że raczej to nie nowotwór, ponieważ u mężczyzn występuje w 1% a poza tym nie boli. Choć nie jestem specjalistą to nie wiem ... Więc czy możliwe że to jakiś ropień lub to coś powstało od otarcia lub z powodu alergii (dotąd nie byłem na nic uczulony). Mam 26 lat :)

Proszę o jakieś info aby ukoić nerwy :)

Witam serdecznie.

Z opisu można podejrzewać zapalenie mieszka włosowego czyli nic groźnego. Oczywiście potwierdzenie możliwe jest jedynie przez lekarza, który będzie miał możliwość obejrzenia zmiany i zbadania Pana.

Pozdrawiam serdecznie