Krosta na wzgórku łonowym w 16. tygodniu ciąży

witam jestem w 16tyg tyg i od jakiegos miesiaca zrobila mi sie na wzgorku łonowym krosta ciemno biala bardzo bolesna ,podejrzewam ze jest w niej ropa.czy to szkodliwe dla dziecka i co mam uzyc?lekarza mam za 2 tyg.dodam ze teraz mam opryszczkewargowa(nie1 w zyciu)i niedawno bylam przeziebiona.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana krosta to najpewniej zapalenie mieszka włosowego. Tak stan nie wpływa negatywnie na rozwój ciąży. Nie ma zatem powodów do niepokoju.