Krosta w miejscu intymnym a stała partnerka

Nie wiem co to jest, ale zaniepokoiło mnie to. Uprawiam regularnie seks z moją dziewczyną od 2 lat, jest ona moją pierwszą partnerką seksualną i ja również jestem jej pierwszym partnerem. Proszę o pomoc, może tylko dramatyzuje i to zwykła krosta. Poniżej link do zdjęcia z krostą. http://fooh.pl/pokaz/2123175486.jpg
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zmiana wygląda niecharakterystycznie.
Oczywiście należy ją obserwować czy się nie powiększa, nie zmienia koloru, nie swędzi. Jeśli tak się stanie Pana partnerka powinna skonsultować się z lekarzem dermatologiem - wenerologiem.
Tymczasem nie ma powodu do niepokoju.