Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krosta w miejscu intymnym a stała partnerka

Nie wiem co to jest, ale zaniepokoiło mnie to. Uprawiam regularnie seks z moją dziewczyną od 2 lat, jest ona moją pierwszą partnerką seksualną i ja również jestem jej pierwszym partnerem. Proszę o pomoc, może tylko dramatyzuje i to zwykła krosta. Poniżej link do zdjęcia z krostą. http://fooh.pl/pokaz/2123175486.jpg
ponad rok temu

Leczenie opryszczki

Opryszczka to przykra dolegliwość - przez nią często nie chce nam się wychodzić z domu. Jak radzić sobie z opryszczką? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Zmiana wygląda niecharakterystycznie. Oczywiście należy ją obserwować czy się nie powiększa, nie zmienia koloru, nie swędzi. Jeśli tak się stanie Pana partnerka powinna skonsultować się z lekarzem dermatologiem - wenerologiem. Tymczasem nie ma powodu do niepokoju.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0

Witam, to brodawka włóknista. Nic poważnego. Można ją usunąć np. laserem. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy