Krosta w okolicy sutka a bakteryjna infekcja skóry

Witam pisałem już , że w okolicach sutka wyszła mi chrostka i że kąpałem się często w basenie Dostałem odpowiedz, że to bakteryjna infekcja skóry ( czy coś w tym rodzaju nie pamiętam ) i że mam zdezynfekować i oczyścić chrostke. I tak zrobiłem a dziś chrostka mi odpadła. Czy to db czy źle ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli postąpił Pan zgodnie z zaleceniami, bez wątpienia nie powinien mieć Pan powodów do niepokoju. Jeśli zmiana "odpadła" oznacza to, że trwa gojenie zmiany.