Krosteczki na penisie przy leczeniu grzybicy

Po załapaniu Grzybicy po antybiotykach mam problemy z penisem, pojawiają się i znikają różne krosteczki i zmiany po lewej stronie żołędzia, stosowałem maść clotrimazolum , i dawało efekt pozytywny do ponownego nawrotu. Obecnie wystąpił niepokojący ból penisa po lewej stronie prącia. Proszę o udzielenie porady jak poradzić z tym problemem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza urologa na dermatologa, jesli długie terminy oczekiwańia proszę zgłosić sie do lekarza rodzinnego.