Krostka koloru skóry na członku - co to jest?

Witam serdecznie. Jestem młodym 18 letnim mężczyzną. Mam pewien problem - od dłuższego czasu mam na członku krostkę, rankę, nie wiem jak to, co pojawiło sie na moim przyrodzeniu. Nie bolało mnie i nie boli, nie wydzielała się żadna ciecz. Mimo, że nie boli chciałbym to z siebie usunąć. Czy jest możliwa jakaś domowa metoda leczenia tj. bez udawania się do lekarza? Bardzo proszę o pomoc i rozpoznanie co mi dolega. Odpowiem na wszelkie pytania, pozdrawiam. Dołączam zdjęcie. http://yfrog.com/nazdjcie0374gj

ponad rok temu

Witam serdecznie.
Załączone zdjęcie jest niedostępne.

A jeżeli chodzi o możliwość leczenia jakiejkolwiek zmiany bez badania lekarskiego, to zdecydowanie to Panu odradzam. Zawsze powinna najpierw odbyć się wizyta lekarska ze zebraniem wywiadu i badaniem lekarskim. Dopiero na tej podstawie możliwe jest poprawne postawienie rozpoznania.
Pozdrawiam.